Bez pobednika u baskijskom derbiju

Izvor: B92, 11.Maj.2014, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez pobednika u baskijskom derbiju

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Real Sosijedada igrali su u nedeljo nerešeno, 1:1, u utakmici 37. kola španske Primere.

Prvi gol u baskijskom derbiju postigao je Iker Muniain za Bilbao u 49. minutu, a izjednačujući pogodak gostima je doneo Agireče u 75.

Posle ovog remija obe ekipe zadržale su iste pozicije na tabeli Primere.

Atletik Bilbao je četvrti sa 69 bodova, i obezbedio je plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona naredne sezone, dok će Real Sosijedad kao šestoplasirani u kvalifikacije za Ligu Evropa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.