Betis od 0:2 do 2:2 – Hoakin heroj VIDEO

Izvor: B92, 23.Jan.2021, 21:28

Fudbaleri Real Sosijedada i Betisa odigrali su nerešeno 2:2 u utakmici 20. kola španske LaLige.

Baskijci su nastavili sa slabim rezultatima u poslednje vreme i ova utakmica na svom terenu je dokaz.

Imali su pobedu u rukama zbog golova mladog Aleksandera Isaka i Mikela Orjasabala u razmaku od 10 minuta na startu drugog poluvremena, ali su pali u samom finišu.

Tačnije u poslednjih šest minuta.

Prvo je Serhio Kanales smanjio, da bi domaćina šokirao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << veteran Hoakin u drugom minutu sudijske nadoknade.

Sosijedad je ostao šesti, dva mesta iznad Betisa i dele ih četiri boda.