Izvor: MozzartSport.com, 18.Sep.2021, 20:10

Bešiktaš primio prva dva gola u sezoni, a onda prekrenuo na 3:2 (VIDEO)

Slavlje crno-belih na gostovanju Antaliji

Kakav preokret Bešiktaša!

Od 0:2 do 3:2. Vodila je Antalija na poluvremenu i delovalo je da će do tri boda protiv šampiona Turske, a onda je Bešiktaš uključio motore i najviše zahvaljujući Mišiju Batšuaiju preokrenuo.

Bešiktaš za prvih 360 minuta nove sezone nije primio gol u elitnoj ligi Turske. Na ovom meču jeste dva komada, ali ga ni to nije sprečilo da upiše tri boda.

Sve >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << do 49. minuta Antalija je vodila 2:0 golovima Rajta i Sarija. Potom je preokret najavio Jilmaz golom na asistenciju Larina, da bi zatim na glavnu scenu došao Miši Batšuaji.

Francuski napadač je prvo postigao gol u 65. minutu, a onda je u 76. asistirao Gezalu koji je stavio tačkiu na preokret i najavio da će Bešiktaš ipak kroz trnje do celog plena.

Do oba najvažnija gola Bešiktaš je došao posle loših odigravanja Antalija unazad, defanzivci su pravili greške, a crno-beli to na pravi način kažnjavali.

Izvlačio se Bešiktaš i na kraju uspeo da dođe do 13. boda što mu je dovoljno za deobu prvog mesta na tabeli.

Dodajmo i da je Mario Baloteli bio precizan za Adanu koja je sa 3:1 savladala Rize. Čuveni Italijan bio je precizan u 31. minuut sa penala.

TURSKA 1 – 5. KOLO