Beriša pročitao Vlahovića – srpski napadač promašio penal VIDEO

Izvor: B92, 03.Sep.2023, 21:48

Beriša "pročitao" Vlahovića – srpski napadač promašio penal VIDEO

Fudbaler Juventusa i srpske reprezentacije Dušan Vlahović nije iskoristio najbolju priliku na meču protiv Empolija - promašio je udarac sa "bele tačke".

Vlahović je u toj situaciji gađao doni desni ugao gola Etrita Beriše, baš tamo gde se i bacio albanski čuvar mreže.

Srpski fudbaler je tako propustio idealnu priliku da donese svom timu vođstvo od 2:0 pred odlazak na odmor, pošto se sve to dešavalo pri rezultatu 1:0 u 39. minutu.

Prethodno, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vođstvo gostima doneo je Danilo.

Pogledajte kako je Beriša pročitao udarac Vlahovića.

Nije, na kraju, Juve ispaštao zbog kiksa Vlahovića, odneo je bodove sa ovog gostovanja zahvaljujući i Kijezi - strelcu drugog gola za goste.

Italjanski reprezentativac udvostručio je vođstvo "Stare dame" u 82. minutu.

Pobedu je danas ostvario i gradski rival Juventusa Torino, kod kuće protiv Đenove - golom Nemanje Radonjića u 94. minutu.

A gol je danas postigao još jedan bivši fudbaler Crvene zvezde, Nikola Krstović.

Momak koji i nije dobio pravu priliku na "Marakani" igra kao preporođen od odlaska iz Zvezde. Potvrdio je kvalitet u Slovačkoj, u ekipi Dunajske Strede, što mu je i donelo lep transfer u Leče.

Nikola je i u ovom kolu bio strelac - već u 6. minutu protiv Salernitane. Konačnih 2:0 postavio je Gabriel Stefeza.

Crnogorski reprezentativac postigao je pogodak i u minulom kolu, na debiju, kada je ušao sa klupe.