Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Maj.2010, 16:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beri propušta Mondijal?
LONDON - Prvotimac Mančester Sitija Geret Beri povredio je ligamente skočnog zgloba i moraće da pauzira mesec dana, saopštio je engleski premijerligaš.
Standardni reprezentativac Engleske povredio se u sredu na prvenstvenoj utakmici protiv Totenhema i veliko je pitanje da li će moći da se priključi ekipi koja će igrati na prvenstvu sveta u Južnoj Africi.
Selektor reprezentacija Engleske Fabio Kapelo 11. maja će saopštili spisak od 30 fudbalera, koji će biti pozvani >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << na pripreme, a lista od 23 igrača mora da se dostavi u FIFA do 1. juna.
Pretpostavlja se da će Kapelo uključiti Berija u širi spisak, a lekari će do 1. juna odlučiti da li će se on naći i na konačnom spisku reprezentativaca.
Prvu utakmicu na Svetskom kupu Engleska igra 12. juna protiv SAD.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Geret Beri propušta prvenstvo sveta
Izvor: SrbijaNet.rs, 07.Maj.2010
Prvotimac Mančester Sitija Geret Beri povredio je ligamente skočnog zgloba i moraće da pauzira mesec dana, saopštio je engleski premijerligaš. Standardni reprezentativac Engleske povredio se u sredu na prvenstvenoj utakmici protiv Totenhema i veliko je pitanje da li će moći da se







