Izvor: Mondo, 12.Sep.2016, 14:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beograd, pa Roterdam: Lete mede na sve strane!
Lepa scena koju smo prošle nedelje videli u Srbiji pripređena je minulog vikenda i u Roterdamu. Pogledajte.
Foto: Screenshot/YouTube
Humanost ispred svega drugog!
Stavivši fudbal u drugi plan, a pažnju prema najmlađima na prvo mesto, pristalice holandskog kluba Ado Den Hag poslale su sjajnu sliku u svet.
Pripremajući se za meč svog tima na stadionu Fejnorda, navijači iz Haga su u Roterdamu uoči utakmice napravili potez o kojem se priča.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Posle odbrojavanja, pristalice gostiju bacile su plišane igračke sa gornjeg "prstena" stadiona, poslavši ih ka deci iz lokalne bolnice, smeštenoj na donjem nivou.
Klinci su igračke dobili na poklon i poneli ih sa sobom, za dugo sećanje na posetu stadionu i jako lep gest navijača iz Haga.
Pogledajte i podsetite se veoma istog poteza ljubitelja hokeja u Beogradu, koji su prošle nedelje plišanim igračkama obradovali decu iz Zvečanske.
CLASS: ADO Den Haag fans threw cuddly toys towards patients from a children's hospital in Rotterdam. Love football. pic.twitter.com/MOeeiMQHq9
— TheFootballCommunity (@Footy_Community) 12. септембар 2016.
Izvor: YouTube













