Izvor: Blic, 14.Jun.2014, 23:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Benzema traži duplo veću platu u Realu
Napadač madridskog Reala Karim Benzema, zatražio je od svog kluba povećanje godišnje zarade sa 4,5, na devet miliona evra, kao uslov za obnovu ugovora, koji mu ističe 2015. godine.
Kako prenosi španski "As", Benzema i Real se još nisu dogovrili oko uslova za produženje ugovora.
Ukoliko čelnici "kraljevskog kluba" prihvate zahtev Benzeme, francuski internacionalac bi bio na drugom mestu po zaradi, zajedno sa Geretom Bejlom, ali iza Portugalca Kristijana Ronalda, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koji godišnje zarađuje 21 milion evra.
Kako španski list saznaje, za sada Madriđani odbijaju zahtev Benzeme, smatrajući ga preteranim.
Benzema je došao u Real Madrid 2009. godine, te je na 159 utakmica postigao 72 gola.
Karim je član francuske reprezentacije od 2007. i do sada je za "trikolore" odigrao 66 utakmica i dao 21 gol.
Benzema je trenutno sa selekcijom Francuske na Mundijalu u Brazilu, koji traje do 13. jula, a igra u grupi E sa Švajcarskom, Ekvadorom i Hondurasom.
Najčitanije SADA:


