Benites: Teško je objasniti...

Izvor: B92, 31.Jan.2013, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Benites: Teško je objasniti...

Čelsi je do 87. minuta vodio 2:0 protiv Redinga u gostima, ali je na kraju u četvrtom minutu nadokande ostao bez sva tri boda (2:2).

Menadžer Plavaca' Rafael Benites bio je šokiran lošom završnicom svog tima.

"Teško je objasniti šta se dogodilo. Iznenađeni smo kao is vi, kontrolisali smo utakmicu 85 minuta. Napravili smo previše grešaka u prekidima, mogli smo da završimo utakmicu kako treba, a na kraju smo kažnjeni. "Igrači su veoma razočarani".

La >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Fondre je u 94. minutu dao gol nakon što Ivanović i Kejhil nisu uspeli da izbiju loptu.

“Kažem, teško je objasniti šta se dogodilo, svi preuzimamo odgovornost i ne krivimo nikoga pojedinačno. Moramo da analiziramo zašto ranije nismo rešili pitanje pobednika i moramo da radimo na ispravljanju grešaka. Ipak, zadovoljan sam igrom u prvih 85 minuta”.

Čelsi je trenutno treći na tabeli sa Premijer lige sa 42 boda.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Benitez: Dokrajčite protivnika!

Izvor: Mondo, 31.Jan.2013

Menadžer Čelsija Rafael Benitez rekao je da njegov tim mora da povrati "ubilački instinkt", kako bi se uključio u trku za titulom...Čelsi je u meču 24. kolu Premijer lige sa Redingom prokockao dva boda u poslednjih nekoliko minuta. "Plavci" su do 87. minuta vodili 2:0, a onda je domaćin izjednačio...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.