Benfika sa Srbima slomila protivnika u drugom poluvremenu

Izvor: Sportske.net, 01.Dec.2018, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Benfike uspela je da savlada Feirense veoma ubedljivo.

Iako se nije činilo tako, Benfika je uspela da savlada Feirense sa 4:0. Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, ali je onda ekipa Ruija Vitorije uspela da postigne čak 4 gola u razmaku od 40 minuta.

Prvo je Žonas uspeo da savlada golmana gostiju, da bi autogol postigao Nasimento u 57. minutu.

Akcija kod trećeg gola tekla je po levoj strani gde je bio Živković, odlično su iskombinovali fudbaleri >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << domaćina, a na kraju je Rafa Silva samo ubacio loptu u gol nakon odbitka za 3:0.

Konačnih 4:0 postavlja Seferović, takođe nakon akcije po levoj strani i ubacivanja Andrije Živkovića.

Pored Živkovića, igrao je i Ljubomir Fejsa čitavih 90 minuta.