Izvor: S media, 08.Jan.2011, 22:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Benfika "pazarila" u Argentini
Dosadašnji fudbaler argentinskog prvoligaša Rasing Kluba, Hose Luis Fernandes, novi je član Benfike.
Reprezentativac Argentine je sa lisabonskim klubom potpisao ugovor na tri i po godine, a finansijski detalji za sada nisu saopšteni.
- Došao sam ovde da budem šampion i nadam se da će mi saigrači na kraju to omogućiti. Želim što pre da se priviknem na novu sredinu i pokažem zašto sam doveden - izjavio je 23-ogodišnji fudbaler, koji je za dve sezone >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u dresu Rasinga odigrao 39 utakmica i postigao tri gola.
Fulam se pojačava
Džeko postao "građanin"
Na "Marakanu" stiže samo Salata
Fernandes će u redovima Benfike imati četiri saigrača iz domovine - Pabla Aimara, Havijera Saviolu, Nikolasa Haitana, Eduarda Salvija i Franka Haru.















