Bendtner: Želim u Real ili Barsu

Izvor: B92, 18.Nov.2013, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bendtner: Želim u Real ili Barsu

Fudbaler Arsenala Niklas Bendtner izjavio je da bi nakon Arsenala želeo da igra u Realu ili Barseloni.

Danski napadač nije zadovoljan minutažom u londonskom klubu, prošlog leta je hteo da ode, ali je ostao, a ove sezone je u senci Olivijea Žirua.

Fudbaler, koji je bio kritikovan zbog arogancije, ističe da novac nije primaran faktor u izboru novog kluba.

“Ne slažem se da je novac glavni faktor u izboru novog kluba. Otišao bih negde gde ću biti srećan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dok igram, u timu u kojem mogu da postižem golove i osvajam trofeje. Ne želim da sedim na klupi i zurim. Volim da igram dosta mečeva."

Na pitanje gde sebe vidi u budućnosti, Bendtner je rekao: "Ako bih mogao da biram, to bi bili Real ili Barselona."

Bendtner je u Arsenau od 2004. godine, za to vreme je bio je i na pozajmici u Birmingemu, Sanderlendu i Juventusu, a ove sezone je odigrao je tri meča za ekipu iz Londona.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Bendtner: Želim u Real ili Barsu

Izvor: B92, 18.Nov.2013

Fudbaler Arsenala Niklas Bendtner izjavio je da bi nakon Arsenala želeo da igra u Realu ili Barseloni...Danski napadač nije zadovoljan minutažom u londonskom klubu, prošlog leta je hteo da ode, ali je ostao, a ove sezone je u senci Olivijea Žirua...Fudbaler, koji je bio kritikovan zbog arogancije,...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.