Izvor: B92, 25.Jan.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bekenbauer u SCG u februaru
Predsednik organizacionog komiteta Svetkog prvenstva u Nemačkoj Franc Bekenbauer odložio je posetu našoj zemlji, posle tragedije u Crnoj Gori.
"Kajzer Franc" se nalazi na "turneji dobrodošlice", u kojoj obilazi sve 32 zemlje učesnice Mondijala. Do sada delegacija iz Nemačke obišla je 16 zemalja, a sledeće sedmice na redu su Češka, Švajcarska, Španija i Engleska.
U utorak je Bekenbauer u društvu verovatno budućeg čelnika UEFA Mišela Platinija pozirao fotoreporterima u Parizu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









