Izvor: B92, 26.Feb.2013, 19:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bekamu leži Marsej, počinje u sredu
Engleski fudbaler Dejvid Bekam naći će se u startnoj postavi Pari Sen Žermena na utakmici protiv Marseja u Kupu Francuske u sredu.
Bekam je prvi meč za PSŽ odigrao u nedelju, kada je njegov klub pobedio Marsej sa 2:0, a ušao je sa klupe u 76. minutu i zatim pomogao ekipi da postigne drugi gol.
Trener Parižana Karlo Ančeloti rekao je da Bekam igra na veoma važnom mestu na terenu, da treba da podigne igru, kao i da može da odigra ceo meč.
Bekam (37) se nada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da će osvojiti titulu u četvrtoj državi, posle trijumfa sa Mančester Junajtedom, Real Madridom i LA Galaksijem.
Bivši kapiten engleske reprezentacije došao je u PSŽ u januru, a potpisao je ugovor na pet meseci.
Bekam ponovo u timu, ali od početka
Izvor: Sportal.rs, 26.Feb.2013
Fudbaleri Pari Sen Žermena bili su uspešni u prvenstvenom duelu sa Olimpikom iz Marseja za vikend, a već u sredu ih očekuje novi, u Kupu Francuske.






