Izvor: Glas javnosti, 27.Apr.2010, 15:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bekam se vraća u novembru
MILANO - Vezni fudbaler italijanskog prvoligaša Milana i reprezentativac Engleske Dejvid Bekam, koji je zbog povrede Ahilove tetive operisan pre šest sedmica u Finskoj, izjavio je danas da će se na teren vratiti tek u novembru.
- Sigurno je da ne mogu da počnem sa treninzima u naredna tri meseca.Verujem da ću biti potpuno spreman u novembru - poručio je Bekam.
Engleski reprezentativac, koji bi na leto trebalo da se vrati sa pozajmice u matični klub Los Anđeles >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Galaksi, praktično neće odigrati nijednu utakmicu u američkoj profesionalnoj ligi jer se ona završava pre njegovog povratka.
Bekam je Ahilovu tetivu povredio na utakmici italijanskog šampionata protiv Kjeva iz Verone, a osim završnice u Seriji A i američke lige, 35. godišnji fudbaler propustiće i Prvenstvo sveta u Južnoj Africi.




