Bekam igra povređen protiv Saragose

Izvor: B92, 08.Jun.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bekam igra povređen protiv Saragose



Engleski fudbaler Dejvid Bekam igraće u subotu za Real Madrid u meču sa Saragosom, bez obzira što se još nije oporavio od povrede zgloba na nozi. "Putovaću u Saragosu i igraću. Još osećam bol, ali želim da igram", rekao je Bekam koji nije trenirao sa ostalim igračima iz ekipe. Bekam se povredio na utakmici kvalifikacija za Evropsko Prvenstvo kada je Engleska igrala sa Estonijom.

Na tabeli španskog prvenstva Real i Barselona vode sa po 72 poena i imaju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << boda dva više od trećeplasirane Sevilje. Madriđani se nadaju da će osvojiti 30. titulu u šampionatu, a prvu posle četiri godine.

Fudbaler Reala Rud van Nistelroj nada se da je Bekamu bolje.

"Dejvid želi da igra poslednje dve utakmice koliko je ostalo do kraja šampionata i ja znam da će on to da uradi, jer je tako odlučio", rekao je Van Nistelroj.

Na kraju sezone Bekam će otići u SAD gde će igrati za Galaksi iz Los Andjelesa.

"Bekam nam je veoma važan. Znam da želi da ode odavde sa titulom, koja bi i nama ostalim igračima predstavljala ostvarenje sna", rekao je Van Nistelroj.

Bekam nije osvojio nijedan veliki trofej sa Real Madridom

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.