Izvor: Vesti-online.com, 15.Sep.2016, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bejli "prepisao" gol od Žigića (VIDEO)

Najlepši gol 1. kola Lige Evrope delo je fudbalera Genka Bejlija koji je u 29. minutu meča protiv bečkog Rapida zatresao mrežu domaćina udarcem sa velike udaljenosti.

Lopta je posle njegovog udarca bila nedohvatljiva za golmana Rapida, a bila je toliko precizna da se od prečke odbila u mrežu.

Međutim, ni dva gola Bejlija nisu pomogla Belgijancima da izbegnu poraz u Beču pošto je na kraju bilo 3:2 za Rapid.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.