Bejl ide iz Reala zbog Beniteza?

Izvor: Mondo, 06.Jan.2016, 11:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bejl ide iz Reala zbog Beniteza?

Velšanin je, navodno, nezadovoljan zbog promene trenera.

Foto: Guliver/Getty images/Robert Cianflone

Mančester Junajted je spremio 75 miliona funti za transfer Gereta Bejla iz Real Madrida već u januaru, tvrdi Dejli Mejl.

Navodno, Bejl je izrazio nezadovoljstvo jer je trener Rafael Benitez dobio otkaz i želi da se vrati na Ostrvo, gde se afirmisao u dresu Totenhema.

Bejla u svojim redovima žele i Mančester siti i Čelsi, ali Velšanin >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << kao prvu opciju vidi prelazak na Old Traford, jer bi tamo sarađivao sa zemljakom Rajanom Gigsom.

Ovaj 26-godišnji krilni fudbaler od 2013. godine igra za Real, kada je došao iz Totenhema za rekordnih 86 miliona funti.

Sa madridskim timom osvojio je Ligu šampiona, Kup kralja, UEFA Superkup i Svetsko klupsko prvenstvo.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.