„Bed blu bojsi“ flašama po Mamiću

Izvor: Blic, 02.Okt.2009, 06:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„Bed blu bojsi“ flašama po Mamiću

Za Zdravka Mamića nema mira! Prvi čovek Dinama ni u Temišvaru, gde Zagrepčani igraju utakmicu drugog kola Lige Evrope, nije mogao da pobegne od nezadovoljstva "Bed blu bojsa”, koji su ga napali u centru ovog rumunskog grada.

Mamić je odlučio da prošeta ulicama Temišvara sa saradnicima, a kad su ga ugledali navijači Dinama prvo su krenuli sa verbalnim uvredama: "Mamiću cigane”, da bi nakon toga počeli da ga gađaju plastičnim i staklenim flašama. Jedan član >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Mamićevog društva dobio je udarac flašom u ruku, a kada je Mamić, zvanično izvršni potpredsednik Dinama, uvideo da stvari izmiču kontroli, počeo je da beži od "Bed blu bojsa” po temišvarskim ulicama.

Zanimljivo je, kako tvrde očevici događaja, da je policija ovaj incident mirno posmatrala, jer je veliki broj njenih predstavnika imao samo obavezu da spreči eventualne nerede zbog velikog broja srpskog stanovništva u Temišvaru.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.