Bavarci gaze sve redom

Izvor: RTS, 10.Nov.2012, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bavarci "gaze" sve redom

Bajern je golovima Riberija i Alabe došao do nove pobede u Bundesligi. Šalke je preokretom u drugom poluvremenu savladao Verder. "Milioneri" rutinski slavili u Augzburgu sa 3:1.

Fudbaleri Bajerna čvrsto drže lidersku poziciju u nemačkom šampionatu, pošto su danas u derbiju 11. kola Bundeslige savladali Ajntraht iz Frankfurta sa 2:0 (1:0).

Golove za Bavarce postigli su Frank Riberi u finišu prvog poluvremena i David Alaba iz sumnjivog penala u nastavku.
Šalke je nakon 0:1 na poluvremenu protiv Verdera u drugih 45 minuta postigao dva gola i došao do trijumfa, dok je Dortmund rutinski slavio u Augzburgu sa 3:1 (1:0).

Srpski reprezentativac iz Verdera Aleksandar Ignjovski ponovo je ceo meč proveo na klupi, a ovog vikenda odmarao se i Neven Subotić iz Dortmunda.