Izvor: B92, 11.Dec.2014, 13:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Bartone, razbiću ti glavu palicom"
Fudbaler Kvins Park Rendžersa Džoi Barton otkrio je da je dobio pretnju smrtću dok je igrao za Olimpik iz Marseja.
32-godišnji je proveo skoro celu sezonu 2012/13 u Ligi 1, a u sredu je na društvenoj mreži Tviter objavio pismo koje je dobio tokom boravka u Marseju.
Pismo je stiglo u trening kamp Olimpika, a osoba koja ga je poslala poručila je Bartonu da napusti Marsej ili da se suoči sa teškim posledicama.
Barton je stigao i da se našali, istakavši >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da je pismo na lošem engleskom pismo od obožavaoca.
“Našao sam neku staru ‘poštu od obožavalaca’. Sjajno je šta ljudi danas smatraju ‘prijateljskim savetom’. Ne znam šta je uvredljivije, gramatika ili namera”, napisao je Barton.
.
Barton je čak postavio i sliku adrese na kojoj stanuje osoba koja mu je poslala pismo, uz komentar: “Dobro mu izgleda ‘gajba’”.





