Barselona ubedljiva: Četiri gola Suareza, tri penala...

Izvor: N1 televizija, 23.Apr.2016, 22:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barselona ubedljiva: Četiri gola Suareza, tri penala...

Fudbaleri Barselone pobedili su Sporting iz Hihona sa 6:0 u 36. kolu španskog prvenstva.

Golove pogledajte OVDE.

Posle slavlja u La Korunji od 8:0 Katalonci su zablistali i pred svojim navijačima. Briljirao je Luis Suarez, strelac četiri gola, koji je postigao i jubilarni stoti pogodak Barselone u prvenstvu.

Goste je "načeo" Lionel Mesi u 12. minutu, dok je Suarez prvi od tri gola postigao u 63. minutu. A onda je sudija Gomez u samo deset minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << tri puta pokazao na belu tačku. Dva puta je siguran bio Suarez i jednom Nejmar. Tačku na meč stavio je Suarez osmim golom u samo četiri dana.

Urugvajac je sa 34 pogotka izbio na prvo mesto liste strelaca u prvenstvu, odnosno 53 u sezoni.

Kod poslednjeg jedanaesterca, u 84. minutu isključen je Ognjen Vranješ, a ove sezone za Barselonu je dosuđeno najviše penala u Primeri, ukupno 19.

Barselona u poslednja tri kola gostuje Betisu, potom dočekuje Espanjol i na kraju odlazi na noge Granadi. Sve je u njihovim rukama i ukoliko upišu tri pobede odbraniće titulu bez obzira na rezultate Atletika i Reala.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.