Barselona se dogovorila sa Ibrahimovićem

Izvor: RTS, 24.Jul.2009, 16:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barselona se dogovorila sa Ibrahimovićem

Čelnici Barselone postigli su načelni sporazum sa fudbalerom Intera Zlatanom Ibrahimovićem i očekuje se da bi on već za nekoliko dana i zvanično mogao da postane igrač prvaka Evrope.

"Usaglasili smo gotovo sve sa Ibrahimovićem i Interom. Ostalo je da se razjasni još nekoliko detalja i verujem da bismo Ibrahimovića mogli da predstavimo navijačima možda već u ponedeljak", rekao je sportski direktor Barselone Čiki Begiristajn.

Prelazak reprezentativca Švedske >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u Barselonu deo je dogovora dva kluba, koji predviđa odlazak Samjuela Etoa u Inter. Pored toga, prvak Španije i Evrope platio bi šampionu Italije i 40 miliona evra.

Juče je agent Etoa saopštio da je reprezentativac Kameruna postigao dogovoro sa čelnicma Intera o uslovima pod kojima će igrati za taj klub, tako da je taj složeni transfer očigledno pred zaključenjem.

Postojala je ideja da u sklopu transfera Ibrahimovića u Inter ode i Aleksandar Hleb, ali je ta mogućnost otpala. Belorus bi, doduše, mogao da pređe sa Kamp Noua na San Siro, ali samo na pozajmicu.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.