Barsa ubedljiva, povreda Mesija

Izvor: B92, 10.Nov.2013, 23:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone bili su ubedljivi u Sevilji protiv Betisa sad 4:1, čime su iskoristili remi Atletiko Madrida da povećaju prednost na prvom mestu.

Golovima Nejmara i Pedra u prvom, te Franseska Fabregasa u drugom poluvremenu, Barsa je ostvarila 12. pobedu i sada ima 37 bodova, tri više od "jorgandžija".

Betis, koji je u nadoknadi vremena ublažio poraz golom Horhea Moline iz penala, doživeo je osmi poraz i ostao na poslednjem mestu na tabeli.

Meč je obeležila >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nova povreda baksuznog Lionela Mesija koji je već u 22. minutu morao da napusti teren zbog povrede mišića leve noge.

Argentianc je ove sezone već imao dve povrede, u avgustu je povredio zadnju ložu protiv Atletiko Madrida, a u septembru preponu protiv Alemrije.