Barsa pred kaznom zbog homofobije?

Izvor: B92, 05.Dec.2016, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barsa pred kaznom zbog homofobije?

Barselona bi mogla da bude kažnjena zbog homofobičnih uvreda navijača na račun Kristijana Ronalda.

Katalonci su uvredljivom pesmom pokušali da utiču na Portugalca, u remiju dva omražena rivala 1:1 na Nou Kampu u subotu.

Predsednika La lige Havijer Tebas je izjavio da bi Barselona trebalo da bude suočena sa istragom i disciplinskom kaznom zbog neprimerenog skandiranja navijača.

Barselona je povela u "Klasiku" golom Luisa Suaresa u 53. minutu posle centaršuta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Nejmara da Silve, a izjedčio je Serhio Ramos na ubacivanje Luke Modrića u 90. minutu. Oba gola postignuta su glavom.

Real je tako sačuvao šest bodova prednost u odnosu na branioca titule.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.