Barsa prati fudbalera Lestera

Izvor: Sportske.net, 14.Mar.2018, 17:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barsa prati fudbalera Lestera

Nigerijac bi mogao da zaigra za Barsu nakon leta.

Letnji prelazni rok će biti veoma zanimljiv, po svemu sudeći.

Barselona koja je imala nekoliko veoma bitnih transfera u prethodnih godinu dana, sada prati fudbalera Lestera, Vilfreda Ndidija.

Ndidi ima samo 21 godinu, nastupa za reprezentaciju Nigerije, igra na sredini terena i mogao bi da bude zamena za Andrea Gomeša kome se predviđa vrlo brz odlazak iz Barselone.

Nigerijac je ove sezone zabeležio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << 29 mečeva za Lester, postigao je i jedan gol.

Zanimljivo da je Ndidi sjajan na sredini terena ove sezone kada se gledaju oduzete lopte, ima ih 4,2 ove sezone u proseku po meču. Ima i 75% uspešnih pasova ove sezone u Premijer ligi.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.