Izvor: B92, 29.Okt.2016, 22:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Barsa "makazicama" probila bunker fenjeraša
Fudbaleri Barselona savladali su Granadu 1:0, u poslednjem subotnjem meču desetog kola La lige.
Katalonci su dominirali protiv gostiju koji su imali samo jedan šut i 25% poseda lopte, ali su jedna probili njihov bunker.
Meč je rešen početkom drugog poluvremena kada je Rafinja pogodio "makazicama", nakon gužve ispred gol linije gola Granade.
Barselona je četvrtom uzastopnom pobedom stigla do druge pozicije na tabeli sa 22 boda, dva iza lidera Real Madrida, a jednim više od Atletika i Sevilje.
Granada je doživela sedmi poraz, pa je sa tri boda i dalje zakucana na dno tabele.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















