Barsa je mrtva

Izvor: Vesti-online.com, 17.Feb.2017, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Barsa je mrtva"

Posle debakla na "Parku prinčeva" od PSŽ - 4:0 svi su otpisali Barsleonu. Mnogi smatraju da ovaj meč znači i prestanak vladavine evropskim fudbalom Katalonaca. S tim se slaže i nekada trofejni italijanski stručnjak Arigo Saki.

- Barselona je mrtva, a novi vladar Evrope biće Real Madrid. Ali, postoji još klubova koji bi mogli ravnopravno da igraju sa Realom, a to je pre svega Juventus. On stalno napreduje. Mislim da imaju podjednake šanse da osvoje trofej kao i Real. Njihova snaga je u tome što imaju jasne ideje, a trener Alegri je pametan, sposoban i efikasan, dok igrači jako dobro shvataju njegove instrukcije - smatra Saki.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.