Izvor: RTS, 01.Jul.2020, 00:10

Barsa i Atletiko odigrali za Real, Mesijev veliki jubilej

Fudbaleri Barselone i madridskog Atletika odigrali su nerešeno 2:2 u derbi meču 33. kola La Lige.
Veliki španski derbi po meri madridskog Reala.
Barselona i Atletiko podelili bodove, čime su pružili priliku Realu da od na plus četiri u odnosu na Barsu u šampionskoj trci.
Čudan meč u Barseloni obeležili su jedan Brazilac i jedan Argentinac - Dijego Kosta i Leo Mesi.
Brazilac je nespretno reagovao pred svojim golom i poslao loptu u mrežu posle kornera. Igrao se 11. minut.
Imao je priliku da se iskupi pet minuta kasnije, kada je dosuđen penal za Atletiko, ali je njegov udarac zaustavio Ter Štegen.
Ipak, na sreću gostiju, sudija je rekao da se penal ponovi, a sada...