Baroš postavio novi brzinski rekord

Izvor: B92, 02.Nov.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baroš postavio novi brzinski rekord



Napadač Olimpika iz Liona, Čeh Milan Baroš 'ulovljen' je dok je vozio svoj Ferari brzinom od 271 km/h, potvrdio je njegov klub u petak. Lokalne novine "Progres" prenele su izjavu iz policije da je bivši igrač Liverpula oborio rekord za kaznu zbog brze vožnje u tom regionu Francuske, koju je od 2000. držao motorciklista koji je vozio 248 km/h.

Baroš je vozio po autoputu nedaleko od Liona u četvrtak, kada ga je uhvatila francuska policija koja je konfiskovala njegov crni Ferari i oduzela mu vozačku dozvolu.

26-godišnjak, koji trenutno ne igra zbog povrede, morao je taksijem da se vrati u Lion. Češkog reprezentativca sada očekuje teška kazna kao i trogodišnja zabrana vožnje.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.