Izvor: B92, 29.Dec.2013, 20:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bane čovek, pružio ruku Suaresu
Branislav Ivanović i Luis Suares očigledno su zakopali 'ratne sekire' pošto su se rukovali pred početak derbija Čelsi - Liverpul.
Srpski i urugvajski reprezentativac bili su u centru pažnje nakon duela koji su imali u prošlosezonskoj utakmici.
Tada je Suares urgizao Ivanovića za ruku i nakon toga je suspendovan na deset utakmica.
Ivanović mu je očigledno oprostio, što se može videti i na snimku. Utakmica je inače završena pobedom Čelčsija od 2:1, a Ivanović je meč napustio već u 30. minutu zbog povrede.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















