Izvor: Kurir, 04.Dec.2008, 11:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bambi ide sigurno
Menadžer Mančester junajteda Aleks Ferguson iznenadio je javnost u Engleskoj i Srbiji izjavom da „crveni đavoli“ neće dovoditi pojačanja u zimskom prelaznom roku, čime se ogradio od najavljene selidbe Zorana Tošića na Old Traford. Agent mladog fudbalera Zoran Pavlović veruje da su mediji na Ostrvu pogrešno preneli reči ser Aleksa.
- Postoje dva objašnjenja za zbrku koja je nastala povodom izjave menadžera Fergusona. Ili su novinari pogrešno preneli njegove reči, ili >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << menadžer Mančester junajteda smatra da je dovođenjem Tošića završio prelazni rok u januaru i da neće biti drugih pojačanja - kaže Pavlović.
Da li se može reći da je transfer Tošića završena priča?
- Završeno je samo onda kada se potpiše ugovor. Dogovorili smo se o većini detalja, nedostaje samo potpis koji će uslediti posle dogovora dva kluba.
Zašto se Ferguson u spornom intervjuu najviše bavi transfer politikom Mančester sitija? Da li su gradski rivali pokušali da pokvare posao sa Zoranom Tošićem, pa je to izazvalo ljutnju škotskog stručnjaka?
- Gradski rivali iz Mančestera funkcionišu po istom principu kao i beogradski. Siti se interesovao za Tošića, a to je Ferguson verovatno protumačio kao njihovu želju da naprave pakost Junajtedu. Možda to objašnjava njegovu izjavu.
Koliko će iznositi obeštećenje Partizanu?
- Pojavljuju se razne brojke po novinama, ali pravi iznos će ostati poslovna tajna dva kluba. Od njihove volje zavisi da li će to navijači saznati - zaključio je Pavlović.
Engleski dnevnik Gardijan saznaje da je Bambi rezervisao avionsku kartu do Londona za 12. decembar.[ antrfile ]







