Izvor: Mondo, 25.Sep.2016, 10:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Baloteli se vraća među "azure"
Problematični italijanski golgeter trebalo bi da obuče nacionalni dres posle dve godine pauze
Foto: Guliver/Getty Images/Claudio Villa
Mario Baloteli se vraća u nacionalni tim!
On bi trebalo da nastupi za selekciju Italije na predstojećim mečevima sa Španijom i Makedonijom u kvalifikacijama za Mundijal 2018, 6. i 9. oktobra, prenosi "Skaj sport".
Selektor "azura" Đanpjero Ventura poslao je poziv na adresu Nice, gde Baloteli pokušava da >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "oživi" karijeru nakon loše epizode u Liverpulu.
Nekadašnji napadač Intera, Mančester sitija i Milana odlično je počeo u Nici, već postigao četiri gola na tri meča, i što je možda još važnije nije napravio nijedan incident.
On je do sada za Italiju odigrao 33 utakmice i postigao 13 golova, a nije bio u timu od Mundijala u Brazilu, 2014. godine.
Prethodni selektor Antonio Konte poslao mu je jedan poziv u poslednje dve godine, ali je Mario odbio da nastupi zbog povrede, pa nakon toga više nije bio uvršten na spisak reprezentativaca.






