Baloteli ne želi da igra za Ganu

Izvor: Glas javnosti, 18.Feb.2010, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baloteli ne želi da igra za Ganu

MILANO - Fudbaler milanskog Intera Mario Baloteli izjavio je danas da nema nameru da igra za reprezentaciju Gane na prvenstvu sveta u Južnoj Africi.

- Nikada nisam imao nameru da igram za Ganu. Ukoliko budem želeo da budem član neke nacionalne selekcije, to će pre svega biti Italija - izjavio je Baloteli.

Nedavno je selektor Gane Milovan Rajevac izjavio da bi želeo da vidi Balotelija u svom timu na Mondijalu u Južnoj Africi. Selektor italijanske reprezentacije Marčelo Lipi do sada je izbegavao da pozove Balotelija u nacionalni tim.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.