Izvor: B92, 24.Maj.2012, 18:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Baloteli: Još dugo ću biti u Sitiju
Kontroverzni fudbaler Mančester Sitija Italijan Mario Baloteli rekao je da da će odbiti ponudu Milana i još nekoliko godina ostati u redovima šampiona Engleske.
"Ostajem u Sitiju, a to znači da ću odbiti Milan. Ne želim da napuštam klub, ne sada i ne još nekoliko godina", rekao je Baloteli.
Baloteli je u Siti stigao pre dve godine iz Intera i bez obzira na silne probleme koje je pravio svakako je jedan od najzaslužnijih što je Siti osvojio prvu titulu šampiona Engleske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << posle 44 godine.
Da će italijanski reprezentativac ostati u Sitiju dan ranije rekao je i menadžer Roberto Mančini, koji je dodao da je isti slučaj i sa Karlosom Tevesom, koji je bio jednako problematičan poslednjih meseci.
Baloteli se trenutno nalazi na priprema italijanske reprezentacije za Evropsko prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj.
Baloteli: Ostajem u Sitiju još nekoliko godina
Izvor: Sportski Žurnal, 24.Maj.2012
Kontroverzni napadač Mančester Sitija, Mario Baloteli, izjavio je da će odbiti ponudu Milana i još nekoliko godina ostati u redovima novog šampiona Engleske.. – Ostajem u Sitiju, a to znači da ću odbiti Milan. Ne želim da napuštam klub, ne sada i ne još nekoliko godina – rekao je Baloteli...
Maluda: "Ostaje mi se u Čelsiju"
Izvor: B92, 25.Maj.2012, 00:25
Fudbaler Čelsija Floran Maluda izjavio je za zvanični sajt FIFA da želi da ostane među Plavcima'..."Da, želim da ostanem i u klubu to znaju. Tokom prethodna dva prelazna roka u klubu su isticali da nisam na prodaju, a na početku ove sezone znao sam da neću igrati toliko često. Ova sezona podsetila...














