Izvor: MozzartSport.com, 05.Dec.2021, 22:53

Baklje, navijači na terenu i prekid u valonskom derbiju: Standard ponižen (VIDEO)

Šarlroa slavila sa 3:0 u gostima

Prvo incidenti sa Radžom Najngolanom, a onda i buran valonski derbi između Standarda iz Liježa i Šarlroe koji se završio pobedom gostiju od 0:3 (0:2).

Meč je obeležio incident kada su domaći navijači počeli da ubacuju baklje na teren, ušli su i sami na teren i zato je moralo da dođe do prekida.

Zaista su to bile neverovatne scene, dim na sve strane, navijači koji trče i šetaju se oko igrača... Za rubriku verovali >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << ili ne.

Kada je sam meč u pitanju, on je potpuno protekao u svetlu dobre igre gostiju. Šarlroa je povela u 22. minutu preko Nikolsona, kasnije je Stefan Knežević digao na 2:0 u 38. minutu, a u 57. je Nikolson postavio konačan rezultat.

Šarlroa je sada na 29 bodova i drži 4. mesto na tabeli, dok je Standard vezao novi poraz i tek je 13.