Bajković: Vreme da krenem dalje

Izvor: B92, 06.Jul.2013, 17:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajković: Vreme da krenem dalje

Golman Crvene zvezde Boban Bajković istakao je da je došlo vreme da krene dalje, ali da se neće buniti ni ako ostane još godinu dana u klubu.

"Meni je Zvezda porodica i kuća. To zna svaki navijač. Ako ostanem, ne bunim se. Jeste vreme da krenem dalje, da neki klinci dobiju šansu i da ja osetim neke nove sredine. Ipak, ako ostanem imaću istu želju i isti motiv kao do sada. ja ovde jednostavno branim punog srca i to se nikad neće promeniti", rekao je Bajković.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Igrač sa najdužim stažom u klubu trenutno kaže da ima ponude iz inostranstva.

“Ima nekih ponuda i oriča, ali ja sam sa mojom Zvezdom u Švajcarskoj, a ne u novom klubu. Dakle, treba sačekati konačan dogovor. Dok ne odem ne mogu ništa da kažem, jer sam toliko puta imao sigurne klubove, a na kraju ostajao“, dodao je golman crveno-belih.

Crvena zvezda nalazi se na pripremama u Švajcarskoj, gde će učestvovati na turniru sa ekipama Grashopersa i šampiona te zemlje, Bazela.

„Idealno bi bilo da smo kompletni na ovom turniru, da su sa nama Ninković i dva defanzivca. Tada bismo mogli da ovaj turnir tretiramo kao generalnu probu za Evropu“.

Crveno-beli će evropsku sezonu početi sa severa, tačnije Islanda ili Farskih ostrva.

„Fudbalski smo bolji od obe ekipe. Daćemo maksimum i ne sme biti greške. Ali obe destinacije me nerviraju. Ne volim da putujem, a daleko su oba ostrva“, zaključio je 28-godišnji Bajković.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Bajković: Vreme da krenem dalje

Izvor: B92, 06.Jul.2013

Golman Crvene zvezde Boban Bajković istakao je da je došlo vreme da krene dalje, ali da se neće buniti ni ako ostane još godinu dana u klubu..."Meni je Zvezda porodica i kuća. To zna svaki navijač. Ako ostanem, ne bunim se. Jeste vreme da krenem dalje, da neki klinci dobiju šansu i da ja osetim...

Nastavak na B92...

Bajković: Možda je vreme da krenem dalje...

Izvor: Mondo, 06.Jul.2013

..ali i ako ostanem, imaću isti motiv kao i do sada", kaže standardni golman Crvene zvezde u prethodne dve i po..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.