Bajković: Daćemo sve od sebe da uđemo u četvrtfinale

Izvor: Press, 18.Jan.2016, 17:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajković: Daćemo sve od sebe da uđemo u četvrtfinale

Selektor vaterpolistkinja Srbije Vladimir Bajković, priznao je danas da se ekipa uoči šampionata Evrope pripremala za borbu za deveto mesto, ali i obećao da će devojke učiniti sve da savladaju Francusku i izbore plasman u četvrtfinale.
        "Imamo šansu da napravimo izenađenje, daćemo sve od sebe jer drugu šansu nećemo imati. Šta god da uradimo nastavićemo da se borimo jer razlika između >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << osmog i devetog mesta nije velika", izjavio je Bajković.
Kapiten Srbije Dragana Ivković ocenila je da su Francuskinje svakako favorit, ali da ta uloga može da donese i opterećenje.
"Za razliku od njih mi nismo profesionalci i plasman u četvrtfinale bi pokazao da imamo kvalitet i da tek dolaze uspesi", istakla je Ivković.
Utakmica petog kola B grupe između Srbije i Francuske igra se sutra od 17.15 sati.

Nastavak na Press...



Povezane vesti

Bajković: Sve za četvrtfinale

Izvor: B92, 18.Jan.2016

Selektor vaterpolistkinja Srbije Vladimir Bajković priznao je da se ekipa uoči šampionata Evrope pripremala za borbu za deveto mesto...On je ipak obećao da će devojke učiniti sve da savladaju Francusku i izbore plasman u četvrtfinale..."Imamo šansu da napravimo izenadjenje, daćemo sve od sebe...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.