Izvor: Nezavisne Novine, 01.Dec.2014, 20:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bajkeri pomogli porodici Kasapović
BANJALUKA - Grupa bajkera iz Banjaluke je sedmočlanoj porodici Nedeljka i Danijele Kasapović iz Šargovca uručila pomoć u vidu drva za zimu, novca, paketa osnovnih namirnica i mnogih drugih potrepština.
"Obratila mi se Danijela Kasapović, jer je čula da smo pomogli još jednoj porodici. Bio sam jako potresen i odlučio sam da organizujem akciju na društvenim mrežama", istakao je bajker Igor K.
Uz pomoć prijatelja uspjeli su prikupiti nekoliko metara drva, hranu i životne >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << namirnice, nešto novca, patike za dječaka Kristijana, veš-mašinu i kolica za bebu. Naglasio je da su uz pomoć Ugostiteljske škole dobili knjige za srednjoškolca i drva.
"Mnogo sam srećna i neizmjerno zahvalna Igoru i ostalim bajkerima. Rekli su mi da će mi izmiriti čak i dug za račune uz pomoć donatora iz Njemačke, a i traže nam i kuću na čuvanje", istakla je Danijela.
Nastavak na Nezavisne Novine...







