Bajernovi igrači najbrojniji u timu sveta?

Izvor: Press, 27.Dec.2013, 19:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajernovi igrači najbrojniji u timu sveta?

Portugalski i francuski mediji ističu da je britanska kladionica Sky Bet došla do sastava tima godine u izboru FIFA, i da je zato ovu ponudu za klađenje povukla.
Tim godine  FIFA će objaviti u januaru, a u njemu treba da se nađu navodno četiri fudbalera Bajerna, trojica igrača Real Madrida, dvojica iz Barselone, i po jedan iz PSŽ-a i Arsenala.
Zanimljivo da u timu nije bilo mesta u startnoj postavi za trenutno dva najbolja napadača Zlatana Ibrahimovića i Luisa Suareza.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << /> Mogući tim godine u izboru FIFA:
Manuel Nojer (Bajern)
Filip Lam (Bajern)
Serhio Ramos (Real Madrid)
Tiago Silva (PSŽ)
Đordi Alba (Barselona)
Andres Iniesta (Barselona)
Bastijan Švajnštajger (Bajern)
Mesut Ozil (Arsenal)
Kristijano Ronaldo (Real Madrid)
Frank Riberi (Bajern)
Lionel Mesi (Barselona)

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.