Izvor: RTS, 23.Feb.2021, 23:58

Bajern zakoračio u četvrfinale - slomio Lacio u Rimu

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su u gostima Lacio sa 4:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.
Bajern je bio silovit i nemilosrdan u Rimu, pa je pred Bavarcima samo odrađivanje posla u revanšu.

Već posle prvog dela igre je bilo jasno da će Bajern lako doći do pobede i nadomak četvrtfinala.
Robert Levandovski je doneo prednost gostima posle >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << devet minuta igre, a mladi Džamal Musijala je pogodio za 2:0 u 24. minutu.
Sane je zatresao mrežu u 42, pa je Bajern na odmor otišao sa tri gola prednosti.
Čim je počeo drugi deo igre, još jedan gol za Bavarce - Ačerbi ja postigao autogol.
Lacio je dva minuta kasnije ispeo da smanji i, koliko-toliko, sačuva obraz, pošto je gol postigao Hoakin Korea.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona