Bajern već slavi Kejna

Izvor: B92, 27.Avg.2023, 19:29

Fudbaleri Bajerna pobedili su Augzburg rezultatom 3:1 u meču 2. kola nemačke Bundeslige.

Hari Kejn je tek nedavno postao član minhenskog Bajerna, a već je počeo da se isplaćuje kao pun pogodak.

Bajern je u nedelju na Alijanc Areni igrao protiv Augzburga poslednji meč drugog kola Bundeslige i na krilima Harija Kejna odneo ubedljiv trijumf.

Oko pola sata je Augzburg odolevao šampionu Nemačke da bi baš u 32. minutu autogolom Uduokaja Bajern uspeo da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << povede.

Do kraja prvog poluvremena je postignut još jedan gol i strelac je bio upravo gore pomenuti Hari Kejn, koji je u 40. minutu jedanaesterac pretvorio u gol i na semaforu je stajalo 2:0 za domaći sastav.

U drugom poluvremenu je Kejn još jednom zatresao mrežu Augzburga, a bilo je to u 69. minutu kada je postavio visoki rezultat, 3:0.

Za konačnih 3:1 postarao se Dion Drena Beljo koji je utešni gol gostiju postigao u 86. minutu.