Izvor: Akter, 18.Dec.2013, 00:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bajern lako protiv azijskog prvaka
Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su večeras ekipu šampiona Azije, kineski Gvangžu, sa 3:0 i plasirali se u finale klupskog prvenstva sveta
Povezane vesti
Bajern održao lekciju Kinezima
Izvor: Nezavisne Novine, 18.Dec.2013
AGADIR - Fudbaleri Bajerna plasirali su se u finale Svjetskog prvenstva za klubove pošto su u prvom polufinalnom meču odigranom u Agadiru savladali šampiona Azije, kineski Gvangdžu Evergrand sa 3:0.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












