Bajern Minhen prati igre Mitrovića?

Izvor: B92, 27.Dec.2013, 00:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajern Minhen prati igre Mitrovića?

Aleksandar Mitrović izgleda da je već privukao pažnju velikana golovima u Belgiji, a navodno ga prati i šanpion Evrope Bajern.

Mitrović, koji je letos stigao u Anderleht u rekordnom transferu iz Partizana, trenutno je na deobi petog mesta najboljih strelaca u Župile ligi sa devet golova.

Belgijski magazine "Futgol" tvrdi da su skauti minhenskog velikana nekoliko puta tokom sezone gledali Mitrovića i raspitivali se u klubu za uslove transfera.

Nemci navodno u Mitroviću vide ulog za budućnost, a verovatno bi želeli da u Minhen stigne nakon još bar jedne sezone sazrevanja u Belgiji, s obzirom da ima tek 19 godina.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.