Bajer pobedio Bajern

Izvor: Akter, 02.Maj.2015, 22:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajer pobedio Bajern

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedili su večeras na svom terenu Bajern iz Minhena sa 2:0, u utakmici 31. kola Bundes lige i prekinuli njegovu seriju od četiri pobede

Bajer je poveo u 55. minutu golom Hakana Kalhanoglua iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, a konačan rezultat postavio je Julijan Brandt u 82. minutu. On je danas napunio 19 godina.

Bajern je prošle nedelje, četiri kola pre kraja odbranio titulu, a danas je pretrpeo tek treći prvenstveni poraz. >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter <<

Ekipa Pepa Gvardiole je prva na tabeli sa 76 bodova, a Leverkuzen, koji u poslednjih 10 utakmica ima osam pobeda, zauzima treće mesto na tabeli sa 58 bodova.

Bajern će u sredu od 20.45 igrati protiv Barselone na Kamp Nou prvu polufinalnu utakmicu Lige šampiona. Barselona je ranije danas pobedila Kordobu sa 8:0.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.