Izvor: B92, 01.Avg.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bajav otišao iz Crvene zvezde
Mladi reprezentativac Turske i dosadašnji igrač Crvene zvezde Emre Endžin Bajav potpisao je ugovor sa istanbulskim klubom Efes Pilsen. Član reprezentacije Turske do 20 godina u Zvezdi je proveo tri godine.
Bajav (19), koji igra na poziciji krilnog centra ni kod jednog trenera Zvezde (Sagadin, Trifunović i Šakota) nije uspeo da se ustali u prvom timu.
Tim Crvene zvezde ostao je ovog leta bez šestorice igrača, Jeretina, Raičevića, Dragojlovića, Bjelice, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Subotića i Bajeva. U klub se, najverovatnije, neće vratiti Amerikanci Henderson i O' Benon. Na Mali Kalemegdan su do sada došli Nemanja Aleksandrov i Mirko Kovač, dok je ostanak Milana Gurovića i dalje neizvestan.
Kao pojačanja u štampi su najčešće pominjana dva imena - Petar Popović iz Benetona i Branko Jorović iz FMP-a.
Dragan Šakota u ovom trenutku ima na raspolaganju devetoricu košarkaša, Igora Miloševića, Stivena Markovića, Vuka Radivojevića, Čedomira Vitkovca, Mirka Kovača, Nemanju Aleksandrova, Tadiju Dragićevića, Nenada Mišanovića i Peru Antića.












