Izvor: B92, 04.Maj.2014, 22:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Babić: Srpski fudbal? I deca vide
Trener Vojvodine Branko Babić u izjavi za "Večernje novosti" kaže da se u srpskom fudbalu već duži period događaju čudne stvari.
"Već godinama sam tužan zbog stvari na terenu koje i deca vide. Od trenera se traži komentar, a dužan je da ga ponudi predsednik. Oni govore da to ne postoji, a praksa ih demantuje. Godinama se dešavaju čudne stvari. Timovi koji ulažu i vredno rade ne smeju da budu uzdrmani vanfudbalskim stvarima. Nije reč samo o ovoj godini u kojoj ima mnogo ekipa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u opasnoj zoni", kaže Babić.
Trener Novosađana kaže da je srpski fudbal bolestan, ali nada se boljim vremenima.
“Bojim se da u našem fudbalu nešto postoji i da je naš fudbal zbog toga bolestan. Naravno, niko neće javno da govori o tome, ali nadam se da će svima dosaditi i da će stvari izaći na videlo, jer je izgleda fudbal na zadnjem mestu. Uzročnici svega se znaju, ali tako ide iz godine u godinu pa se pitamo zašto se nismo plasirali ili zašto našim klubovima ne ide u Evropi. Nadam se da će doći u pamet ljudima koji vode fudbal da jednom počnu da rešavaju taj problem“, kaže Babić za Novosti.
Vojvodina sedmog maja igra finale Kupa Srbije sa Jagodinom.
Babić: Srpski fudbal? I deca vide
Izvor: B92, 04.Maj.2014
Trener Vojvodine Branko Babić u izjavi za "Večernje novosti" kaže da se u srpskom fudbalu već duži period događaju čudne stvari..."Već godinama sam tužan zbog stvari na terenu koje i deca vide. Od trenera se traži komentar, a dužan je da ga ponudi predsednik. Oni govore da to ne postoji, a...






