Izvor: B92, 13.Apr.2012, 16:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Babić: "Agresivnom igrom do pobede"
Trener OFK Beograda Branko Babić rekao je pred meč protiv BSK-a iz Borče da njegovi fudbaleri na agresivnu igru protivnika moraju da odgovore agresijom.
Trener "romantičara" je istakao da nije dobro što njegovi fudbaleri igraju "po sistemu toplo-hladno".
"Odnos prema igri mora da se promeni. Nije dobro što igramo po sistemu toplo-hladno, jer OFK Beograd mora da igra još bolje, da ima kontinuitet dobrih partija. Iz dobrih rezultata će se u budućnosti selektovati pobednički >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tim", rekao je Babić.
"Verujem da će igrači BSK-a dati maksimum, ali naš pristup mora biti angažovaniji i borbeniji, uz kvalitetan pas. Na njihovu agresivnu igru moramo da odgovorimo agresijom i da smanjimo broj dodira sa loptom", rekao je Babić novinarima na Omladinskom stadionu.
Napadač OFK-a Nemanja Milić rekao je da je njegova ekipa kvalitetnija od BSK-a.
"Smatram da imamo bolju ekipu od gostiju, iako se uvek namučimo protiv njih. Verujem u pobedu, očekuju se golovi i ja im se nadam", rekao je Milić.
OFK dočekuje BSK u subotu od 16.00 časova na Omladinskom stadionu na Karaburmi.


















