Izvor: MozzartSport.com, 10.Apr.2021, 20:20

Babel čupao bod za Galatu (VIDEO)

Lavove koštao i jedan poništen gol - 1:1

Okreni, obrni, Galatasaraj se muči. Posle dva vezana poraz sada su Lavovi upisali i jedan mršavi remi protiv Karagumruka, tim iz sredine tabele turskog šampionata - 1:1 (0:0).

Mogao je ovaj duel odlično da počne po Galatu, Mostafa Mohamed je postigao gol u 9. minutu, ali je on poništen posle gledanja VAR-a zbog igranja rukom.

Mučila se Galata da stigne do gola, a to je pre nje uradio Karagumruk u 60. minutu. >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Bio je to šok za navijače Lavova, a strelac za goste bio je Ndao.

Kao da je taj šok pozitivno uticao na igrače domaćeg tima pa je iskusni lisac Rajan Babel postigao gol već dva minuta posle primljenog. Na taj način je poravnao rezultat i delovalo je da će Galata prelomiti utakmicu posle toga. Ali, nije.

Do kraja utakmice Glatu je zadesio još jedan problem. Donk je dobio direktan crveni karton u 79. minutu utakmice i tako je domaći tim ostao sa igračem manje u polju.

Galata je tražila penal u samoj završnici utakmice, ali on nije dosuđen posle gledanja VAR-a.

Lider Bešiktaš je davao znake slabosti prethodnih nedelja, ali to nisu uspeli da iskoriste ostala dva pretendenta na krunu u Turskoj, gradski rivali Galatasaraj i Fenerbahče.

Galata je sada ponovo ostala bez trijumfa…

TURSKA 1 – 34. KOLO

Hataj - Geztepe 2:3 (0:2)