BUNDESLIGA: Nemci raspucani, Bajern rutinski, Hanover ubedljiv (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 28.Nov.2015, 18:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve utakmice 13. kola Bundeslige planirane za subotu odigrane su u terminu od 15.30 sati, a postignuto je čak 19 golova na pet mečeva.

Zanimljivo je da ih je najmanje bilo u Minhenu gde je Bajern krajem prvog poluvremena sa dva gola rešio pitanje pobednika u duelu sa berlinskom Hertom.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Najviše ih je bilo u Hofenhajmu gde je domaći tim remizirao sa Borusijom >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << iz Menhengladbaha – 3:3. Moglo bi da se kaže da je Hofenhajm ispustio dva boda pošto je početkom drugog dela igre imao dva gola prednosti.
Hamburger je osvoji važne bodove na gostovanju u Bremenu ekipi verdera, dok je Hanover do brha napuni mrežu Ingolštata već u prvom poluvremenu.
Meč u Majncu pripao je domaćem timu koji je savladao Ajntraht sa 2:1. Zanimljivo je da su od prvog minuta u gostujućem timu tri srpska internacionalca – Medojević, Ignjoski i Gaćinović.