Izvor: HotSport.rs, 18.Apr.2015, 20:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BUNDESLIGA: Kostićeva asistencija malo i za bod Štutgartu (VIDEO)

Nije uspeo Štutgart da veže makar dve utakmice bez poraza pošto je u poslednjem meču subotnjeg programa 29. kola Bundeslige izgubio na gostovanju Augzburgu sa 2:1.
Domaći su brzo došli do prenodsti preko Vernera, ali je već u 22. minutu Ginček posle asistencije našeg reprezentativca Filipa Kostića izjednačio na 1:1. Dugo su “švabe” uspevale da sačuvaju taj rezultat, ali im je presudio Bobadilja pogotkom u 73. minutu.

Augzburg je ovom pobedom preuzeo >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << peto mesto od Šalkea pošto uz meč više ima jedan bod suficita u odnosu na tim iz Gelzenkirhena, dok je Štutgart i dalje na tri boda od bezbedne zone pošto ima 26 poena u odnosu na 29 koliko su skupili Hanover i Frajburg koji su prvi timovi iznad crte.